Nowy zwiastun Just Cause 4. Zobaczcie z kim zmierzy się Rico

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Just Cause 4
Just Cause 4

Premiera gry Just Cause 4 jest już znaczniej bliżej, aniżeli dalej. Twórcy starają się na bieżąco przypominać graczom o swojej produkcji. W sieci pojawił się nowy materiał promujący najnowsze przygody Rico. Dzięki nowemu wideo możemy przyjrzeć się oponentom, którzy niejednokrotnie napsują naszemu bohaterowi krwi.

Opublikowany zwiastun skupia się bowiem na organizacji, która nosi nazwę The Black Hand. Rico będzie musiał stawić im czoła, a zadanie to na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych, ponieważ The Black Hand to najbardziej zaawansowana armia na świecie. Wszystko wskazuje na to, że głównego bohatera Just Cause 4 czeka spore wyzwanie.

Just Cause 4 trafi na rynek już 4 grudnia. Tytuł ten zmierza na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Just Cause 4 – zwiastun przedstawiający The Black Hand

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów