Just Cause 4 z nowym materiałem wideo

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Just Cause 4
Just Cause 4

Square Enix oraz Avalanche Studios postanowiło przypomnieć o swojej nadchodzącej produkcji. Do sieci trafił nowy, niemal 8-minutwoy fragment rozgrywki z gry Just Cause 4. Najnowszy materiał składa się przede wszystkim z czystych fragmentów rozgrywki, co na pewno ucieszy tych, którzy są ciekawi, jak nadchodząca odsłona tejże serii prezentuje się w akcji.

Twórcy nie zapomnieli o prezentacji świata. W opublikowanym zwiastunie nie brakuje pięknych widoków, zielonych terenów, a także efektów pogodowych. Znalazło się również miejsce dla typowych dla serii elementów, takich jak wykorzystanie kotwiczki. Rzućcie okiem sami i oceńcie jak prezentuje się nowy Just Cause.

Just Cause 4 zadebiutuje już 4 grudnia. Tytuł ten zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery osobiste.

Just Cause 4 – nowy fragment rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch