Nowy zwiastun Iniemamocnych 2

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Iniemamocni 2

Dzisiaj zadebiutował nowy zwiastun animacji Pixara Iniemamocni 2. Nowe wideo promocyjne zawiera szereg zupełnie nowych scen z filmu.

Iniemamocni 2 to kontynuacja hitu Brada Birda sprzed 14 lat, opowiadający o pięcioosobowej amerykańskiej rodzinie, która wiedzie spokojne, nudne życie, do czasu gdy dorastające dzieci nie zaczną coraz chętniej korzystać ze swoich nietypowych mocy, zaś Pan Iniemamocny pochłonięty rutyną swojej pracy, raz jeszcze zapragnie poczuć dreszczyk emocji związany z byciem superbohaterem. Wkrótce wpada w kłopoty, w których tylko jego żona Elastyna wraz z dziećmi będą w stanie go uratować. Druga część rozpocznie się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończyła się pierwsza, czyli od ataku na miasto Człowieka Szpadla.

Iniemamocni zarobili na całym świecie 633 mln dolarów, stając się ósmym najbardziej dochodowym filmem Pixara w ich dorobku.

Film reżyseruje ponownie Brad Bird, a w obsadzie dubbingu usłyszymy Holly Hunter, Craiga T. Nelsona, Sarah Vowell, Samuela L. Jacksona, Boba Odenkirka, Catherine Keener, Sophię Bush, Jonathana Banksa, Isabellę Rossellini oraz Hucka Milnera.

Iniemamocni 2 zadebiutują w kinach 15 czerwca, polska premiera została wyznaczona miesiąc później.

Zwiastun Iniemamocnych 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów