Nowy zwiastun Iniemamocnych 2 przypomina o premierze za miesiąc

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Iniemamocni 2

Disney przypomina nam o premierze ich najnowszej animacji, która w wielu krajach zadebiutuje już w połowie czerwca. Nowy zwiastun prezentuje kilka zupełnie nowych scen z filmu.

Iniemamocni 2 to kontynuacja hitu Brada Birda sprzed 14 lat, opowiadający o pięcioosobowej amerykańskiej rodzinie, która wiedzie spokojne, nudne życie, do czasu gdy dorastające dzieci nie zaczną coraz chętniej korzystać ze swoich nietypowych mocy, zaś Pan Iniemamocny pochłonięty rutyną swojej pracy, raz jeszcze zapragnie poczuć dreszczyk emocji związany z byciem superbohaterem. Wkrótce wpada w kłopoty, w których tylko jego żona Elastyna wraz z dziećmi będą w stanie go uratować. Druga część rozpocznie się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zakończyła się pierwsza, czyli od ataku na miasto Człowieka Szpadla.

Iniemamocni zarobili na całym świecie 633 mln dolarów, stając się ósmym najbardziej dochodowym filmem Pixara w ich dorobku.

Film reżyseruje ponownie Brad Bird, a w obsadzie dubbingu usłyszymy Holly Hunter, Craiga T. Nelsona, Sarah Vowell, Samuela L. Jacksona, Boba Odenkirka, Catherine Keener, Sophię Bush, Jonathana Banksa, Isabellę Rossellini oraz Hucka Milnera.

Iniemamocni 2 zadebiutują w kinach 15 czerwca, polska premiera została wyznaczona miesiąc później.

Zwiastun Iniemamocnych 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Trylogia Crysis trafiła do programu wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/cTFe1gaEKz https://t.co/i12Ewbk3fX
Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch