Nowy zwiastun i 12 minut rozgrywki z The Sinking City

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Sinking City
The Sinking City

Studio Frogwares pojechało na Gamescom ze swoim najnowszym tytułem The Sinking City. W sieci już można obejrzeć świeży filmowy zwiastun gry oraz 12 minutowy gameplay prezentujący quest zatytułowany Milczenie jest złotem. Materiał pokazuje, że podczas rozgrywki gracze nie będą prowadzeni za rękę i wypełnianie misji będzie wymagało od graczy samodzielnego dochodzenia do wskazówek i informacji.

The Sinking City będzie grą akcji osadzoną w otwartym świecie wykreowanym na wzór uniwersum Lovecrafta. Produkcja zabierze nas do gnijącego i zdeprawowanego  miasta Oakmont.  Gracze wcielą się w rolę Charlesa Reeda, prywatnego detektywa, który utknął w mieście z powodu tajemniczej powodzi. Jego głównym zadaniem jest odkryć źródła zła, które opanowało miasto i umysły jego mieszkańców.

The Sinking City zadebiutuje 21 marca 2019 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów