Nowy zwiastun filmu Ocean’s 8

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Ocean's 8

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun „Ocean’s 8”, kobiecej wersji słynnej serii „Ocean’s Eleven”. „Ocean’s 8” będzie komedią kryminalną wykorzystującą doskonale znany z wielu filmów schemat napadu. Produkcja od momentu pierwszych zapowiedzi musiała zmagać się z kontrowersjami. Wielu widzów nie zgadza się na przerabianie lub podpinanie się pod znane marki filmów, które ich zdaniem idą z duchem poprawności politycznej, dlatego obecnie wszystko przerabiane jest na kobiece wersję. Pokłosiem, ale też pożywką dla osób podzielających takie zdanie, była kobieca wersja „Ghostbusters” z 2016 roku, która okazała się klapą nie tylko finansową (jedynie 229 mln dolarów przychodu z całego świata przy budżecie wynoszącym 144 mln dolarów), ale też i artystyczną.

Debbie Ocean przez prawie sześć lat opracowywała idealny plan skoku stulecia, który pragnie zrealizować podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki. Organizuje więc ekipę, która perfekcyjnie wykona jej plan. Ich łupem ma paść biżuteria wysadzana diamentami oraz innymi szlachetnymi kamieniami warta ponad 130 mln dolarów. Osiem kobiet może na zawsze przejść do niechlubnej historii.

Za kamerą „Ocean’s 8” stanął znany z pierwszej części „Igrzysk śmierci” Gary Ross, który współpracował również przy scenariuszu z Olivią Milch.

W obsadzie filmu znaleźli się: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna, Helena Bonham Carter, Damian Lewis, Richard Armitage, James Corden oraz Matt Damon.

„Ocean’s 8” zadebiutuje w kinach już 8 czerwca w USA, zaś w polskich kinach pojawi się 22 czerwca.

Zwiastun filmu „Ocean’s 8”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Black Future ’88 zadebiutuje w tym roku również na konsoli Nintendo Switch https://t.co/HAgLytVGOq https://t.co/7otfHdNy9V
Skullgirls 2nd Encore wiosną trafi na Nintendo Switch i Xbox One https://t.co/708SEMy8Aa https://t.co/j4eoKdLjqh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch