Nowy mityczny Pokemon ujawniony! Poznajcie Meltana

Meltan 2

Kilka dni temu w Pokemon GO pojawił się dziwny Pokemon, którego nigdy wcześniej nie widziano. Wiele graczy uważało to za błąd ze strony Nianticu, tym bardziej, że ten kieszonkowy stworek wyglądał jak wszystkim dobrze znany Ditto, tyle że z czymś na głowie. W internecie oczywiście pojawiło się mnóstwo spekulacji, jakoby miałby być to Pokemon z nieistniejącej jeszcze ósmej generacji, reklama nowej gry z serii na Nintendo Switch czy wcześniej wspomniany błąd.

Meltan

Dzisiejszy materiał rozwiewa wszystkie wątpliwości. Przedstawia w bardzo humorystyczny sposób rozmowę Profesor Willowa z Profesorem Oak’iem. Specjaliści dyskutują o nowym, dziwnym Pokemonie, na temat którego ten pierwszy dostawał mnóstwo raportów. Wtedy Oak przypomina sobie, że słyszał kiedyś o tym Pokemonie. Nazywa się Meltan i jest niezwykłą transformacją (nie ewolucją!) Ditto.

Jest jeszcze wiele niedomówień i na ten moment nie wiemy nic więcej. Meltan ma podobno być „kluczem” do połączenia Pokemon GO z nadchodzącymi Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee!. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee! zadebiutują wyłącznie na konsoli Nintendo Switch już 16 listopada. W oczekiwaniu na nową odsłonę kieszonkowych stworków możecie zająć się Pokemon GO. Jest ku temu teraz świetna okazja – do końca tego miesiąca trwa event z Pokemonami z regionu Kanto, a do 23 października na zwykłych raidach możecie spotkać Mewtwo. Warto przypomnieć, że swoje Pokemony z gry mobilnej będziecie mogli przenieść do wersji na Switcha, więc wasza praca nie pójdzie na marne!

Materiał ujawniający nowego mitycznego Pokemona – Meltana