Nowy materiał z Uncharted 4 – pełne emocji spotkanie po latach

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas konferencji PlayStation Experience zaprezentowano kolejny materiał z gry Unacharted 4: Kres Złodzieja. Tym razem nie zdecydowano się na ujawnienie materiału z rozgrywki, a zafundowano nam sporą cutscenkę z początku gry.

Pomimo licznych przygód, w trakcie których Nathan Drake mógł zdobyć fortunę, jego życie potoczyło się nieco inaczej. Prowadzi swój skromny biznes oraz wiedzie spokojne życie małżeńskie. Nie ma co, po trzeciej części Uncharted, Drake się ustatkował i ożenił ze swoją wielką miłością, Elen Fisher.

Pojawienie się starszego brata, którego bohater uważał za zmarłego, nieco skomplikuje życie małżeńskie i sprawi, że niesforny poszukiwacz przygód powróci z przedwczesnej emerytury.

Na poniższym materiale jedna rzecz może bardzo zaskoczyć miłośników serii Uncharted, a jest nią możliwość wyboru kwestii dialogowych. Ciekawe czy nasze wybory będą miały wpływ na przebieg fabuły, czy jest to tylko kosmetyczny zabieg urozmaicający rozgrywkę.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów