Nowy gameplay z Control pokazuje walkę z bossem

Joanna Piórkowska | | Przeczytasz w 1 minutę
Control
Control

Control to najnowszy tytuł, nad którym pracuje obecnie studio Remedy Entertainment. Twórcy odpowiadają za takie produkcje jak seria Max Payne, Alan Wake, czy Quantum Break. Projekt po raz pierwszy ujrzał światło dzienne podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Tytuł przykuł uwagę graczy i dziennikarzy na całym świecie, którzy z niecierpliwością wypatrują dokładnej daty premiery.

Poniższy materiał został już po części zaprezentowany, jednak twórcy wzbogacili go o walkę z bossem. Główna bohaterka to agentka Jesse Faden, która wyposażona w futurystyczny pistolet, jest zdolna do niezwykłych rzeczy. Chociażby takich jak telekineza, która stanowi istotny element mechaniki gry. Kolejnym aspektem wyróżniającym Control na tle innych tytułów jest niekonwencjonalne podejście do budowy poziomów. Na materiałach widać, że lokacje niejednokrotnie zmieniają kształt, na swój sposób żyją własnym życiem. Dzięki temu podczas eksploracji gracze nie powinni narzekać na nudę.

Produkcja pojawi się na rynku najprawdopodobniej w przyszłym roku na PC, PS4 oraz XONE.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów