Nowe zrzuty ekranu i fragment rozgrywki ze Spider-Mana od Insomniac Games!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man
Spider Man

Sony oraz ekipa Insomniac Games nie zwalniają tempa. Za nieco ponad miesiąc premiera gry Marvel’s Spider-Man, która trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4. Nie powinno więc nikogo dziwić, że japońska firma podkręca atmosferę i nakręca graczy co raz bardziej.

Do sieci trafiły nowe zrzuty ekranu, które zapisane zostały za pomocą konsoli PlayStation 4 Pro. Nadchodzące przygody Człowieka-Pająka wyglądają obłędnie i chyba nikt nie ma już wątpliwości, że będzie to jedna z najładniejszych gier, które dane nam będzie oglądać na obecnej generacji konsol. Rzućcie okiem i sami oceńcie.

Oprócz wspomnianych zrzutów, do sieci trafił również nowy fragment rozgrywki, który przygotowany został przez redakcję DualShockers. Po raz kolejny przyznam, że nie mogę doczekać się, aż położę łapska na zbliżającej się produkcji Insomniac Games. Jako fan Spider-Mana jestem pełen nadziei, że wreszcie ujrzymy świetną grę z Peterem Parkerem w roli głównej.

Spider-Man – zrzuty ekranu

Spider-Man – fragment rozgrywki przygotowany przez DualShockers

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów