Nowe turnieje FIFA 19 dla posiadaczy PlayStation 4

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Continental Cup
Playstation Continental Cup

Jak poinformowała firma Electronic Arts, zawody EA Sports FIFA 19 Global Series zostaną rozszerzone o posiadaczy konsoli PlayStation 4. Taki ruch ma mieć na celu przyspieszenie rozwoju esportu na konsolach. Ponadto miliony graczy korzystający z najnowszej konsoli Sony, będą mieli okazję do współzawodnictwa na najwyższym poziomie.

Rozgrywki rozpoczną się 6 października. Gracze będą mogli wówczas zacząć rywalizację online o kwalifikację do nowego turnieju CONTINENTAL CUP 2018. Będą to pierwsze oficjalne rozgrywki w ramach EA SPORTS FIFA 19 Global Series, który odbędą się w dniach 26-28 października podczas targów Paris Games Week.

Kwalifikacje do CONTINENTAL CUP 2018 będzie można zdobyć poprzez uczestnictwo w zawodach online. Te odbędą się w dniach 6-14 października. Gracze FIFA 19 powalczą wówczas o 31 miejsc. Kwalifikację uzyska również zwycięzca zawodów odbywających się na targach Paris Games Week, które odbędą się przed samym turniejem CONTINENTAL CUP.

Ponadto, jeśli wierzyć podanym informacjom, PlayStation ma zorganizować do 30 stacjonarnych i sieciowych turniejów. Będą one miały miejsce na całym świecie i również będą częścią EA SPORTS FIFA 19 Global Series.

FIFA 19 Continental CUP 2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów