Nowe materiały z Death Stranding zostaną zaprezentowane 29 maja?

Death Stranding e1474286302928

Już 29 maja Hideo Kojima zaprezentuje nowy zwiastun lub fragment rozgrywki z Death Stranding – wynika z wiadomości opublikowanej przez Japończyka.

Niestety tajemniczy wpis nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Nie wiemy, o której godzinie możemy spodziewać się nowych materiałów. Nie jest również jasne co twórcy – z Kojimą na czele – planują zaprezentować.

Ponadto kilka godzin przed opublikowaniem wiadomości o planowanej prezentacji, na profilu japońskiego producenta gier pojawił się krótki zwiastun jego nadchodzącej gry.

Trwająca 30 sekund zajawka przedstawia symbol dłoni, w której możemy również dostrzec fragmenty rozgrywki lub trailera. Istnieje prawdopodobieństwo, że stanowią one część materiałów, które ujrzymy już 29 maja.

Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Już w środę przekonamy się, co tym razem przygotował dla swoich fanów Hideo Kojima.

Death Stranding zmierza na konsole PlayStation 4. Istnieje szansa, że tytuł pojawi się także na PlayStation 5. Warto również podkreślić, że Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery gry.