Nowe materiały z Death Stranding zostaną zaprezentowane 29 maja?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Już 29 maja Hideo Kojima zaprezentuje nowy zwiastun lub fragment rozgrywki z Death Stranding – wynika z wiadomości opublikowanej przez Japończyka.

Niestety tajemniczy wpis nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Nie wiemy, o której godzinie możemy spodziewać się nowych materiałów. Nie jest również jasne co twórcy – z Kojimą na czele – planują zaprezentować.

Ponadto kilka godzin przed opublikowaniem wiadomości o planowanej prezentacji, na profilu japońskiego producenta gier pojawił się krótki zwiastun jego nadchodzącej gry.

Trwająca 30 sekund zajawka przedstawia symbol dłoni, w której możemy również dostrzec fragmenty rozgrywki lub trailera. Istnieje prawdopodobieństwo, że stanowią one część materiałów, które ujrzymy już 29 maja.

Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Już w środę przekonamy się, co tym razem przygotował dla swoich fanów Hideo Kojima.

Death Stranding zmierza na konsole PlayStation 4. Istnieje szansa, że tytuł pojawi się także na PlayStation 5. Warto również podkreślić, że Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów