Nowe Fire Emblem? Informacje na Nintendo Direct

| @Dawidci | | Przeczytasz w 2 min.

Już 17 stycznia 2017 odbędzie się Nintendo Direct, które skupi się na przedstawieniu informacji na temat nadchodzących tytułów z serii Fire Emblem. Prezentacja odbędzie się o 23, czyli Nintendo po raz kolejny nie pozwoli zasnąć fanom wcześniej. Będzie można ją obejrzeć na stronie internetowej Nintendo Direct oraz na Twitchu.

Jak wiadomo od Nintendo wkroczył na rynek smartfonów. Dzięki temu zostało wydane Pokemon Go, które pobiło wszelkie rekordy, jeśli chodzi o popularność oraz dochód. Na iOS pojawiło się Super Mario Run (na Android też niedługo będzie do ściągnięcia), które też przyciągnęło uwagę znacznej części graczy, choć nie osiągnęło aż tak wielkiego sukcesu jak wcześniej wspomniane Pokemon. Poza tym była mowa o tym, że Nintendo widziałoby również Animal Crossing, a także bohatera mojego dzisiejszego niusa na smartfonach. Bardzo duża szansa jest na to, że już niedługo będziemy mogli zagrać w Fire Emblem na Androidzie albo iOS.

Poza tym oczywiście prawdopodobnie będziemy mogli się spodziewać najnowszej odsłony Fire Emblem na Nintendo Switch, które premierę ma już 3 marca 2017. Co prawda pewnie nie będziemy mogli tej gry się spodziewać na okolice premiery sprzętu do grania od japończyków, ale pewne jest, że byłoby na co czekać. Jak na razie Fire Emblem nie zawiodło. Poza tym chodzą też pogłoski o tym, że Nintendo planuje przenieść Fire Emblem Fates na ich konsolę Switch jako remastera. Fajnie by było, ale przede wszystkim mam nadzieję na przedstawienie czegoś nowego.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Johnny English: Nokaut - recenzja filmu - https://t.co/9GbQ2IARMT https://t.co/w9rEOtVSa9
Pathfinder: Kingmaker w wydaniu pudełkowym z dodatkami - https://t.co/t0TqdSv3tb https://t.co/syDcARyKoj

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch