No Man’s Sky zadebiutuje w lipcu na Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Złośliwie można stwierdzić, że posiadacze konsoli Xbox One nie mają co żałować, że No Man’s Sky było dostępne przez ostatnie dwa lata tylko na PC i PlayStation 4, bowiem gra trafi na platformę Microsoftu w formie, jaką miała prezentować w dniu swojej pierwotnej premiery. Produkcja Hello Games zadebiutuje na Xbox One dokładnie 24 lipca bieżącego roku.

Wraz z premierą na nowym systemie, do gry trafi aktualizacja dla wszystkich posiadaczy gry, która doda pełne wsparcie dla rozgrywki sieciowej. Oznacza to, że obiecane dwa lata teamu przemierzanie Wszechświata wspólnie z towarzyszem, w końcu będzie możliwe. Wspólna eksploracja, zbieranie zasobów, budowanie bazy i walka w przestrzeni kosmicznej na pewno znacznie uatrakcyjnią rozgrywkę.

No Man’s Sky debiutowało pierwotnie w sierpniu 2016 roku i okazało się wielkim rozczarowaniem. Tytuł nie spełniał obietnic składanych przed premierą przez Seana Murraya. Gra jednak była mozolnie, ale systematycznie poprawiana i rok po premierze stała się już całkiem niezłą produkcją.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów