(Aktualizacja) No Man’s Sky doczeka się kolejnego dużego rozszerzenia

| | Przeczytasz w 2 min.
No Mans Sky Visions
No Mans Sky Visions

Pod koniec października No Man’s Sky otrzymało rozszerzenie zatytułowane The Abyss. Wprowadziło ono do gry dużo nowej zawartości, ale przede wszystkim zabrało graczy w podróż pod powierzchnię wody. Twórcy, studio Hello Games, ciągle jednak pracują nad swoją produkcją, czeka dowodem może być kolejna, będąca w drodze aktualizacja. Dodatek zatytułowany Visions, nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, jednak do sieci trafiło wideo, zdradzające sporą część ze zmierzających do gry nowości. No Man’s Sky Visions z powrotem zabierze graczy na powierzchnię, do egzotycznego, nowego świata. Do gry zawita sporo nowości, takich jak: zbieranie artefaktów, nowa fauna, ulepszony interfejs czy chociażby ulepszenia w warstwie wizualnej. Więcej o nadchodzących zmianach i tym jak wygląda  No Man’s Sky Visions możecie dowiedzieć się z poniższego wideo.

No Man's Sky Visions

No Man’s Sky debiutowało pierwotnie w sierpniu 2016 roku i okazało się wielkim rozczarowaniem. Tytuł nie spełniał obietnic składanych przed premierą przez Seana Murraya. Gra jednak jest mozolnie, ale systematycznie poprawiana i patrząc na nią z obecnej perspektywy, wydaje się być produkcją o niebo lepszą. Z każdym rozszerzeniem tytuł zdobywa kolejnych graczy.

Aktualizacja:

Jak poinformowało Hello Games, najnowszy dodatek trafi do gry już jutro!

Źródło: https://www.dualshockers.com/no-mans-sky-visions-update/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów