Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Nintendo Switch może nie uciągnąć RAGE 2

Rage 2
Rage 2

RAGE 2 będzie niezwykle dużą grą z elementami RPG, szerokim wachlarzem broni, kolorowym światem i wieloma wybuchami. Choć na Nintendo Switch ukazały się takie tytuły jak  DOOM czy Wolfenstein II: The New Colossus, tak w przypadku swojej najnowszej produkcji, iD Software jest ostrożne z deklaracjami.

Tim Willits podczas PAX East przyznał, że studio co prawda interesuje się wydaniem swojej najnowszej gry na Switchu, ale na pewno nie w maju.

Przyglądaliśmy się konsoli Nintendo, ale w jej przypadku musielibyśmy iść na wiele kompromisów. Nie mówimy stanowczego nie, ale będziemy się przyglądać rozwojowi popularnej konsoli Japończyków.

Bethesda zdecydowała się na wydanie wielu ze swoich gier na przełącznik, są to między innymi The Elder Scroll V: Skyrim, DOOM i Wolfenstein II: The New Collossus.

Tegoroczne PAX East to nie tylko RAGE 2, oprócz tej produkcji mogliśmy zobaczyć pierwsze zwiastuny Wolfenstein :Youngblood czy Doom Eternal.

RAGE 2 zadebiutuje 14 maja bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement