Nintendo Switch może nie uciągnąć RAGE 2

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

RAGE 2 będzie niezwykle dużą grą z elementami RPG, szerokim wachlarzem broni, kolorowym światem i wieloma wybuchami. Choć na Nintendo Switch ukazały się takie tytuły jak  DOOM czy Wolfenstein II: The New Colossus, tak w przypadku swojej najnowszej produkcji, iD Software jest ostrożne z deklaracjami.

Tim Willits podczas PAX East przyznał, że studio co prawda interesuje się wydaniem swojej najnowszej gry na Switchu, ale na pewno nie w maju.

Przyglądaliśmy się konsoli Nintendo, ale w jej przypadku musielibyśmy iść na wiele kompromisów. Nie mówimy stanowczego nie, ale będziemy się przyglądać rozwojowi popularnej konsoli Japończyków.

Bethesda zdecydowała się na wydanie wielu ze swoich gier na przełącznik, są to między innymi The Elder Scroll V: Skyrim, DOOM i Wolfenstein II: The New Collossus.

Tegoroczne PAX East to nie tylko RAGE 2, oprócz tej produkcji mogliśmy zobaczyć pierwsze zwiastuny Wolfenstein :Youngblood czy Doom Eternal.

RAGE 2 zadebiutuje 14 maja bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/rage-2-switch-nope/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów