Niesamowita rozpiska PlayStation Plus listopad 2018

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Poznaliśmy dzisiaj wprost niesamowitą rozpiskę PlayStation Plus na przyszły miesiąc. Sony najwyraźniej chce się zrekompensować za dość kiepskie gry w październikowej ofercie i dosłownie rozbili bank. W listopadowej rozpisce PS Plus znajdzie się Bulletstorm: Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami.

Pierwsza z gier została pierwotnie wydana na PlayStation 3, Xbox 360 i PC w 2011 roku. Jest to dosyć niestandardowy, szalony FPS, którego akcja osadzona została w dalekiej przyszłości. Edycja Full Clip została wydana na konsole najnowszej generacji i na PC w zeszłym roku.

Yakuza Kiwami to remake oryginalnej Yakuzy, który został wydany w Japonii w 2016 roku, a na Zachodzie gra pojawiła się rok później. Zdecydowanie warto sprawdzić tą produkcję, ponieważ zebrała ona naprawdę świetne oceny.

Niewątpliwie jest to jedna z najlepszych rozpisek PlayStation Plus w historii. Co wy sądzicie? Jesteście zadowoleni? Dajcie znać w komentarzach.

PlayStation Plus na listopad 2018 – zwiastuny

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. satx666 pisze:

    Sądzę, że autor powinien „się zrekompensować” za język, jakim napisany jest ten tekst…

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów