Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Need for Speed Hot Pursuit Remastered – zrzuty ekranu i data premiery

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered (3)
Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered (3)

Jutro zostanie ogłoszona gra Need for Speed Hot Pursuit Remastered, czyli odświeżona wersja jednej z najlepszych odsłon kultowej serii wyścigowej.

Najważniejsze informacje już dzisiaj wyciekły do sieci, więc pozostaje nam tylko czekać na pierwszy zwiastun i oficjalne potwierdzenie wycieku.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered zostanie wydany 6 listopada w cenie około 150 zł. Gra będzie zawierała wszystkie dodatki i pojawią się też zupełnie nowe elementy jak malowania samochodów czy osiągnięcia.
Najbardziej ciekawą opcją będzie jednak obsługa crossplay dla trybu wieloosobowego. Na razie doniesiono tylko o premierze na PS4 i Nintendo Switch, ale na pewno remaster pojawi się również na Xbox One i PC.

Need for Speed ​​Hot Pursuit pierwotnie zadebiutowało w 2010 roku. Za wersję odświeżoną odpowiada firma Stellar Entertainment odpowiedzialna chociażby za Burnout Paradise Remastered.

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered (2)

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered (4)

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered

Need For Speed ​​hot Pursuit Remastered

2 komentarze

2 Comments

 1. Riczard

  5 października 2020 at 17:45

  „Need for Speed ​​Hot Pursuit pierwotnie zadebiutowało w 2010 roku.” Na moje to był rok 1998, ale co ja tam się znam. To był mój ostatni need for speed, potem serce skradło Gran Turismo 2

  • Kamil Kościelniak

   5 października 2020 at 17:54

   W 1998 roku miało premierę Need for Speed III: Hot Pursuit, a w 2010 Need for Speed Hot Pursuit, którego remaster zadebiutuje 6 listopada.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement