Zapowiedź nowego Need for Speeda już 5 października?

Zapowiedź nowego Need for Speeda

Pierwsze sugestie, że oficjalna zapowiedź nowego Need for Speeda będzie miała miejsce 5 października pojawiły się na Twitterze serii, na którym umieszczono trzy tajemnicze wpisy z załączonymi zdjęciami z Need for Speed: Heat. Uwagę graczy szybko zwróciła przewijająca się we wszystkich z nich liczba 510.

W sieci pojawiły się dwie teorie. Według pierwszej z nich, niedługo doczekamy się remastera Need for Speed: Most Wanted 5-1-0, wydanego w 2005 roku na PSP. Druga sugeruje natomiast, że obecna we wpisach to tak naprawdę data oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony serii – 5 października. Pomysł ten znajduje swoje potwierdzenie także na stronie EA, na której pojawił się odmierzający czas licznik. Wygląda więc na to, że oficjalna zapowiedź nowego Need for Speeda pojawi się w sieci o 17:00 w ten poniedziałek.

Informacje te wygląda niezwykle ciekawie w zestawieniu z ostatnimi pogłoskami o sklasyfikowaniu w Korei Południowej Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Czyżby zapowiedź nowego Need for Speeda ma dotyczyć właśnie tej odsłony?