Najlepsze gry 2016 roku – zestawienie redakcyjne

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 13 min.

Poznajcie nasze TOP 3 tego roku!

3. Forza Horizon 3 (PC, XONE)

Recenzja (XONE)

Damian: Najnowsza odsłona wyścigów autorstwa Playground Games przeniosła nas do słonecznej Australii i pozamiatała konkurencję. Forza Horizon 3 zebrała niesamowicie dobre oceny i bez wątpienia zasługuje na miano jednej z najlepszych gier roku 2016. Różnorodność wyścigów, setki samochodów, wiele aktywności pobocznych oraz tras sprawia, że ciężko oderwać się od gry. Forza Horizon 3 gwarantuje udaną zabawę na wiele godzin, dlatego podium w naszym rankingu jest absolutnie zasłużone.

2. Uncharted 4 (PS4)

 

Recenzja (PS4)

Kamil: Dwa słowa – Naughty Dogs. No i wszystko jasne. Na Uncharted 4 czekałem od 2011 roku, czyli od premiery trzeciej części przygód Nathana Drake’a i nie zawiodłem się. Zresztą, nie wchodziło to nawet w grę gdyż poprzednie odsłony były fantastyczne, a to czego dotkną niegrzeczne pieski, zamienia się błyskawicznie w złoto. Uncharted 4 ma do zaoferowania wszystko to, za co pokochaliśmy trylogię z poprzedniej generacji, ale w zniewalającej oprawie graficznej. Wartka akcja, mnóstwo strzelania, zagadki logiczne, elementy platformowe oraz świetnie skrojone postacie, a pod względem technicznym – ideał. Nic dodać, nic ująć. Brawo Sony.

1. Wiedźmin 3: Krew i wino (PC, PS4, XONE)

Recenzja (PS4)

Kamil: Krew i Wino to drugie fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i kolejny wielki sukces polskiego dewelopera. Trzeba przyznać, że jak CD Projekt RED zrobi dodatek, to nie ma ch…a we wsi. I to nawet w całym Białym Sadzie. Uznaliśmy, że Krew i wino to najlepsza polska produkcja mijającego roku, najlepsza produkcja RPG i doszliśmy w końcu do wniosku, że to po prostu najlepsza gra tego roku. W zasadzie nie ma co się za dużo rozpisywać. Wiedźmin 3: Krew i Wino wielką grą jest, a arcydzieła są po to by je podziwiać i nagradzać, tak więc robimy to po raz kolejny z nieskrywaną przyjemnością.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. psbox pisze:

    Brak propagującego tolerancję i metroseksualizm Final Fantasty 15? Skandal! A tak na poważnie to właśnie sobie uświadomiłem w ile dobrych gier w tym roku grałem.

Dodaj komentarz

TWEETS

Rytmiczny shoot’em up Double Kick Heroes latem zadebiutuje na Nintendo Switch https://t.co/VCcGJCiXJN https://t.co/yVa4GQ9Vdx
Resident Evil 2 ze zwiastunem premierowym https://t.co/ioUV2WRNoO https://t.co/iBcpU2Rj1h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch