Nadciąga Call of Duty: WWII osadzony w realiach II wojny światowej? Wyciekły grafiki

Słabsza sprzedaż Infinite Warfare mogła sprawić, że Activision wysłuchało w końcu oczekiwań graczy.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gracze już od kilku lat głośno deklarują chęć grania w FPS-y osadzone w realiach historycznych konfliktów. EA pierwsze posłuchało fanów i ostatnia część serii Battlefield zabrała ich na fronty pierwszej wojny światowej. Wszystko wskazuje na to, że tym razem głosu graczy postanowiło wysłuchać Activision.

Za pośrednictwem NeoGAF do sieci wyciekły grafiki z najnowszej odsłony Call of Duty: WWII, która rzekomo ma zadebiutować jesienią tego roku. Materiały wskazują, że kolejna odsłona kultowej serii, będzie się rozgrywała w realiach II wojny światowej.

Tegoroczne Call of Duty przygotowuje studio Sledgehammer Games, którego przedstawiciele już jakiś czas temu sugerowali, że cykl wróci do korzeni.

Ostanie Call of Duty: Infinite Warfare, już przed premierą była bardzo mocno krytykowana. Graczom nie podobało się, że seria staje się coraz bardziej futurystyczna i zamiast walki w okopach, oferuje starcia w przestrzeni kosmicznej. Ostatecznie Infinite Warfare okazało się jedną z ciekawszych odsłon w ostatnich latach, ale zła prasa przed premierą, negatywnie wpłynęła wyniki sprzedaży.

Call of Duty: WWII – galeria

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów