Nadchodzi nowa, darmowa zawartość do Dying Light

Dying Light za darmo

Jako część długoterminowego programu wspierania Dying Light, Techland ujawnił dzisiaj pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej nowej zawartości do gry. W najbliższych miesiącach zostanie wypuszczony cały szereg darmowych aktualizacji zawartości gry w celu zapewnienia wszystkim graczom Dying Light możliwości odkrycia nowych doświadczeń. Główną atrakcją pierwszej aktualizacji będzie tryb, o który prosiło wielu graczy – tryb „Hard”, podnoszący poziom trudności.

„Część graczy skończyło już Dying Light i prosi o więcej. Mamy zamiar dać naszej społeczności nowe wyzwanie, które wystawi na próbę wszystko, czego dotychczas nauczyli się w grze. Tym właśnie jest tryb „Hard”. Celujemy, by wypuścić go na początku marca, jeżeli nie wcześniej” – Tymon Smektała, Producent.

Tryb “Hard” będzie zawierał rózne zmiany dotyczące rozgrywki, wliczając w to:

  • Podniesiony poziom trudności w nocy.
  • Bardziej zabójczy i bezwzględni wrogowie.
  • Większa konieczność pozostawania w ciszy i ukryciu.
  • Ograniczone zasoby i dostawy.
  • … i szereg innych dodatków.

Pierwsza aktualizacja zawartości gry przyniesie także wiele ulepszeń do rozgrywki i pewną liczbę nowych strojów dla bohatera. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich platform w najbliższej przyszłości.

Techland zapowiedział już narzędzia moderskie w ramach długoterminowych planów wspierania Dying Light i rozpoczął dystrybucję kodów do uzyskania w grze dodatkowych broni. Pierwszy z takich kodów można znaleźć w opublikowanym ostatnio filmie.

Źródło: Informacja prasowa.