Nacon wydał aktualizację dla Compact Controller. A co z Revolution Pro Controller 2?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Nacon Compact
Nacon Compact

Nacon dzięki licencji Sony wydał parę kontrolerów, jeden z nich powstał z myślą o e-sporcie, a drugi jest przeznaczony dla młodszych graczy. Właśnie ten drugi doczekał się aktualizacji oprogramowania, a Revolution Pro 2 od około roku nie dostał żadnej.

Tak się składa, że jestem posiadaczem Revolution Pro Controller 2 i Compact Controller. Nie spodziewałem się, że producent wyda aktualizację wyłącznie dla tego drugiego. Wydawać by się mogło, że to kontroler dla graczy będzie stale wspierany, ale tak się nie stało.

Zrzut Ekranu 2018 09 02 O 14.55.14

Nowe oprogramowanie jest podzielone na dwie części, ponieważ jedno udostępniono dla zwykłej edycji kompaktowego kontrolera, a drugie powstało z myślą o modelu z przezroczystą obudową i wewnętrznym oświetleniem. 

Konfiguracja kontrolera odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji. Ta sama aplikacja służy do aktualizacji oprogramowania kontrolera. Trudno wytłumaczyć brak aktualizacji dla Revolution Pro Controller 2, ponieważ Nacon jako partner Sony powinien wspierać każdy ze swoich sprzętów. W tej sytuacji należy sobie zadać pytanie, jaki ma sens współpracy japońskiej firmy z Nacon, które ma problemy ze wsparciem dla jednego z droższych padów dla graczy?

Aktualizację możecie pobrać bezpośrednio ze strony producenta.

Źródło: https://nacongaming.com/patch-compact-controller/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów