Na XO18 będzie można zagrać w Crackdown 3

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Crackdown 3
Crackdown 3

Jak poinformował meksykański oddział firmy Microsoft, już niedługo wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać w Crackdown 3. Okazja ku temu nadarzy się podczas  XO18. Organizatorem jest oczywiście Microsoft, a impreza odbędzie się w stolicy Meksyku.

Przypomnijmy, że Crackdown 3 został pierwotnie zaprezentowany podczas targów E3 w w 2014 roku. Od tamtego czasu na drodze deweloperów stanęło wiele przeszkód, a premiera gry była wielokrotnie przekładana.

Fakt, że w Crackdown 3 będzie można zagrać w trakcie XO18 to świetna okazja do przyjrzenia się temu tytułowi. Gracze i dziennikarze będą mogli zorientować się, w jakim miejscu znajdują się twórcy, na krótko przed premierą. Możemy więc liczyć na nowe informacje, a być może również na nowe fragmenty rozgrywki.

Premiera gry Crackdown 3 zaplanowana jest na luty 2019 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz konsolę Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów