My Brother Rabbit zadebiutuje w kwietniu na urządzeniach mobilnych

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
My Brother Rabbit
My Brother Rabbit

Studio Artifex Mundi poinformowało dzisiaj, że gra My Brother Rabbit pojawi się na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android już 18 kwietnia w cenie 24 zł. Przygodówka pierwotnie zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Switch i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków. Robert w swojej recenzji pisał:

My Brother Rabbit to bardzo dobra gra! Oczywiście z pewnymi niedociągnięciami, ale idę o zakład, że część mniej wymagających odbiorców w ogóle ich nie dostrzeże i będzie się świetnie bawić.

Akcja gry rozgrywa się w kolorowym świecie dziecięcych fantazji. Kierujemy królikiem, który stara się przywrócić zdrowie Kwiatuszce. Na jego przeszkodzie staną pomysłowe, kolorowe zagadki, zagubione przedmioty i wiele ciekawie zaprojektowanych mini-gier do ukończenia. Z kolorowym światem wyobraźni kontrastuje szarość szpitalnej rzeczywistości chorej dziewczynki. My Brother Rabbbit to gra dla całej rodziny, która angażuje, bawi oraz wzrusza.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów