Monster Hunter: World – Ryu i Sakura ze Street Fighter V trafią do gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Capcom zapowiedziało wczoraj pierwszą kolaborację pomiędzy Street Fighter V: Arcade Edition, a świeżo wydanym Monster Hunter: World, która umożliwi graczom zdobycie wyjątkowych set’ów zmieniających ich postać w Ryu bądź Sakurę. Za kilka tygodni jako pierwsi w specjalnym wydarzeniu będą mogli wziąć udział Ci gracze, którzy mają na dysku save z chociaż jednego wydania Street Fighter V.

Po rozpoczęciu pierwszej fazy eventu odblokuje on dodatkowe zadanie, Down the Dark, Muddy Path, które po wykonaniu nagrodzi łowców specjalnymi ticketami do wykorzystania u kowala. Stroju nie będzie można niestety łączyć z innymi częściami ekwipunku, a do jego wytworzenia wciąż będą wymagane materiały, które na ten moment nie zostały doprecyzowane. W późniejszym terminie wydarzenie dotyczące set’u Ryu będzie dostępne dla wszystkich graczy Monster Hunter: World, a jakiś czas po nim do rotacji dołączy kolejne zadanie, pozwalające na zdobycie set’u Sakury.

Gesty zaprezentowane na zwiastunie, Hadoken i Shoryuken będą sprzedawane oddzielnie po $3,99 (ok. 13 zł), a za darmo zostaną udostępnione wyłącznie pozy dotyczące tych umiejętności.

Monster Hunter: World – Set Ryu i Sakury ze Street Fighter V:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/monster-hunter-world-street-fighter-v-collaboration-announced

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów