Monster Hunter: World – prezentacja Spring Update Reveal zapowiedziana przez Capcom

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Monter Hunter

Capcom poinformował za pośrednictwem twittera, że już za dwa dni odbędzie się transmisja Spring Update Reveal poświęcona grze Monster Hunter: World. Livestream będzie dostępny do obejrzenia na platformie Twitch i według polskiego czasu rozpocznie się o godzinie 01:00. Link do livestreamu znajdziecie tutaj.

Czego możemy się spodziewać? Najprawdopodobniej wielu nowych informacji o bogatym rozszerzeniu Iceborne, które ma zadebiutować jesienią tego roku. W grudniu twórcy obiecali, że jeszcze wiosną poznamy sporo detali na jego temat, więc livestream najprawdopodobniej skupi się właśnie na nim. Jako, że do jego debiutu zostało jeszcze kilka miesięcy, powinniśmy się również spodziewać kolejnej aktualizacji wprowadzającej do gry nowe zadania oraz unikalnego potwora.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów