Monster Hunter: World – polowanie na Nergigante na nowym materiale. Potwór pojawi się w ostatniej otwartej becie gry.

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Monster Hunter: World, choć na rynku zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 26 stycznia, otrzyma jutro jeszcze jedną otwartą betę. Najnowszy materiał dotyczący gry odnosi się właśnie do niej i nowego polowania, które się w niej pojawi. W trakcie testów rozpoczynających się już tej nocy, 19 stycznia o 3:00 zapolujemy na zupełnie nowego potwora – Nergigante, należącego do gatunku Elder Dragons, przedstawionego jakiś czas temu na oddzielnym zwiastunie.

Na nowym materiale udostępnionym przez Capcom możemy zobaczyć samego producenta gry, Ryozo Tsujimoto, który na specjalnym evencie dotyczącym tytułu obserwuje graczy zmagających się ze smokiem. W trakcie otwartej bety polowanie będzie trwało tylko 15 minut, dzięki czemu podołają mu tylko zaprawieni w boju łowcy. Twórca zaznaczył przy tym, że w pełnej wersji gry licznik nie będzie aż tak poganiał graczy, co jest bardzo ważną informacją, biorąc pod uwagę rodzaj rozgrywki i liczbę możliwości, co do wykonania zadania.

Ostatnia otwarta beta Monster Hunter: World na PS4 wystartuje już tej nocy, 19 stycznia o 3:00 i zakończy się o tej samej godzinie 22 stycznia. Warto jeszcze zaznaczyć, że jeśli pobieraliście którąś z poprzednich bet gry i nadal macie ją na dysku konsoli, nie będziecie musieli pobierać nowego kompletu plików.

Monster Hunter: World – Starcie z Nergigante oraz zwiastun przedstawiający Elder Dragons:

Źródło: https://www.dualshockers.com/new-monster-hunter-world-video-nergigante/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów