Monster Hunter: World – podsumowanie livestreamu dotyczącego wiosennej aktualizacji

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Twórcy Monster Hunter: World w trakcie livestreamu dotyczącego wiosennej aktualizacji oficjalnie potwierdzili, że Deviljho, pierwszy z darmowych potworów, wkroczy do świata gry już 22 marca. Polowanie na niego będzie dostępne dla wszystkich graczy, którzy wykonali misję fabularną ??? Rathian oraz spełnili pewnego rodzaju wymagania. Jednak to nie koniec atrakcji. Czwartego kwietnia w grze wystartuje specjalne, sezonowe wydarzenie, Spring Blossom Fest, wprowadzające nowe codzienne aktywności, potrawę, strój recepcjonistki oraz zmieniające wygląd bazy. Event zakończy się 20 kwietnia.

Aktualizacja wprowadzi także questy, które umożliwią nam zdobycie futurystycznie wyglądającej broni opracowanej przez fanów – Wyvern Ignition. Zadania jej dedykowane wystartują dwa dni po Spring Blossom Fest, czyli 6 kwietnia. Twórcy zapowiedzieli również dodanie do gry specjalnych biletów, umożliwiających jednorazową zmianę wyglądu naszej postaci, a nawet płci. Jeden z nich otrzymamy za darmo, przy czym za kolejne będziemy musieli już niestety zapłacić prawdziwą gotówką. Cena za sztukę nie została na ten moment ujawniona. Monster Hunter: World doczeka się też sporych zmian w balansie broni, które nie obejmą jedynie Light i Heavy Bowgun. Szczegóły znajdziecie na zrzutach w galerii załączonej poniżej. Twórcy nie zapomnieli również o Mega Manie, którego obecność w grze została zapowiedziana jeszcze przed premierą. Specjalny strój dla naszego Palico będziemy mogli zdobyć w dniach 13 – 27 kwietnia.

Dodatkowe zmiany:

  • Po ukończeniu zadania będziemy mogli natychmiastowo wrócić do bazy
  • W trakcie pozyskiwania części z upolowanego potwora ciosy innych graczy nie będą już przerywać animacji
  • W opcjach gry pojawi się możliwość zmiany rozmiaru czcionki napisów
  • Skrócone czasy ładowania
  • Po wprowadzeniu aktualizacji po zalogowaniu będziemy otrzymywać dwa bilety zamiast jednego
  • Powróci kilka poprzednich Event Questów

Monster Hunter: World – Wiosenna Aktualizacja – Galeria:

Zmiany w balansie broni:

Źródło: https://twitter.com/bk2128

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów