Monster Hunter: World – nadciąga Winter Star Fest

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom zapowiedział dzisiaj nowe sezonowe wydarzenie dla gry Monster Hunter: World. Po letnim i jesiennym festiwalu nadszedł czas na Winter Star Festival, który rozpocznie się już 30 listopada i potrwa aż do 18 grudnia. Tym razem specjalne wydarzenie będzie dostępne w tym samym czasie zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych.

Tak jak w przypadku poprzednich eventów, podczas jego trwania będziemy mogli uzyskać zupełnie nowe stroje, wziąć udział w czasowo ograniczonych zadaniach, które zakończyły się jakiś czas temu, ponownie zapolować na Kulve Tarotha oraz odwiedzić tematycznie odmienionego HUB’a gry na szczycie Astery.

Pojawią się również nowe nagrody otrzymywane za codzienne logowanie. Wśród nich znajdziemy dwa Lucky Vouchery, które będziemy mogli wymienić na ekwipunek oraz specjalne tickety. Nie zabraknie także nowych zadań, które umożliwią nam uzyskanie kolejnych fajerwerków czy dodatkowych teł dla karty naszej postaci.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów