Monster Hunter: World – nadchodzący Blossom Fest na nowych zrzutach z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom udostępniło dzisiaj kilka nowych zrzutów ze zbliżającego się wiosennego wydarzenia w Monster Hunter: World, Blossom Fest, rozpoczynającego się już w przyszłą środę i kończącego 20 kwietnia. Pierwsza ze zmian obejmie HUB w najwyższej części Astery, gdzie mogą spotykać się łowcy. Zostanie on na okres trwania eventu specjalnie udekorowany, o czym będziecie mogli się przekonać, przeglądając najnowsze zrzuty. Wydarzenie wprowadzi również zupełnie nowe pancerze do wytworzenia z surowców dostępnych do zdobycia wyłącznie w trakcie jego trwania.

Blossom Fest doda także do gry nowe gesty, strój dla Palico, kostium dla recepcjonistki, codzienne aktywności oraz specjalną potrawę. Sporym udogodnieniem będą również obniżone ceny u handlarzy oraz zwiększona o 1 liczba otrzymywanych biletów za zalogowanie do gry. Ciężkich wyzwań jednak też nie zabraknie. Blossom Fest udostępni m.in. polowania na Deviljiho od 50 poziomu wzwyż i starcie z dwoma Odogaronami na arenie, w celu zdobycia wyjątkowego stroju Mega Mana dla Palico (13–27 kwietnia).

Pełną rozpiskę wydarzeń znajdziecie tutaj.

Monster Hunter: World – Blossom Fest – Galeria:

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-spring-blossom-fest/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów