Monster Hunter Generations Ultimate zadebiutuje na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter Generations Ultimate
Monster Hunter Generations Ultimate

Seria Monster Hunter niebawem zaliczy debiut na konsoli Nintendo Switch. Firma Capcom ogłosiła, że Monster Hunter Generations Ultimate zadebiutuje na Zachodzie 28 sierpnia na najnowszej platformie japońskiego giganta i to zarówno w edycji pudełkowej, jak i cyfrowej.

Odsłona Generations zadebiutowała pierwotnie w 2015 roku na platformie Nintendo 3DS, tak więc jeśli posiadacze Switcha nie chcieliby zaczynać zabawy od nowa, to będą mogli przenieść stan rozgrywki z 3DS-a na „przełącznik”. Edycja Ultimate nie będzie jednak jedynie prostym portem. Po raz pierwszy gracze będą mogli cieszyć się rozgrywką jednocześnie w lokalnej i sieciowej grze wieloosobowej dla trzech graczy, niezależnie od tego, czy grają oni w domu na dużym ekranie, czy w trybie mobilnym.

Monster Hunter Generations Ultimate zaoferuje miks klasycznej rozgrywki i nowych unikalnych mechanik. Gracze otrzymają zupełnie nowe obszary i kilka nowych potworów do upolowania. Dodany zostanie także nowy poziom misji o nazwie „G”, który zawiera jeszcze groźniejsze wersje znanych wrogów.

Zwiastun Monster Hunter Generations Ultimate

Screeny Monster Hunter Generations Ultimate

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów