Metro Exodus zadebiutowało na Steam

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus
Metro Exodus

Dokładnie rok po premierze Metro Exodus pojawiło się na Steam. Produkcję studia 4A Games można nabyć na platformie Valve z 40-procentową zniżką. Promocja potrwa do 18 lutego.

Posiadacze PC-tów, którzy nie zdecydowali się na zakup gry za pośrednictwem Epic Games Store, mają wreszcie okazję poznać kontynuacje przygód Artema i jego najbliższych.

Wraz z premierą gry na platformie Steam pojawiły się również dwa dodatki fabularne, czyli The Two Colonels oraz Sam’s Story. Premierowy zwiastun drugiego z wymienionych rozszerzeń trafił kilka dni temu do sieci.

Metro Exodus zadebiutowało na rynku 15 lutego 2019 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Warto również dodać, że dwie poprzednie odsłony serii, czyli Metro 2033 oraz Last Light trafią 28 lutego na Nintendo Switch. Oba tytuły dostępne będą w pakiecie, noszącym podtytuł Redux.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów