Metal Wolf Chaos XD zapowiedziane przez Devolver Digital

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Devolver Digital podczas swojej konferencji na tegorocznym E3 zapowiedział wydanie na Zachodzie gry Metal Wolf Chaos, która w 2004 roku pojawiła się wyłącznie w Japonii na pierwszym Xboxie. Najnowsza wersja tytułu od studia From Software, nazwana Metal Wolf Chaos XD, zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC jeszcze w tym roku.

Pod względem usprawnień możemy liczyć na wsparcie rozdzielczości 4K, poprawione efekty cząsteczkowe, zmodyfikowany gameplay oraz nowy system zapisu. Akcja Metal Wolf Chaos rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i przedstawia walkę 47 prezydenta posiadającego mecha pancerz, z wiceprezydentem wszczynającym rebelię, także posiadającym jeden z nich. Ogólne szaleństwo, które może okazać się naprawdę świetnie. Pierwszy zwiastun zobaczycie poniżej.

Metal Wolf Chaos XD – Pierwszy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/06/metal-wolf-chaos-xd-announced-for-ps4-xbox-one-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów