Metal Wolf Chaos XD od studia From Software nie zadebiutuje na Zachodzie w tym roku

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Devolver Digital poinformował dzisiaj, że Metal Wolf Chaos XD, gra akcji od studia From Software wydana pierwotnie wyłącznie w Japonii w 2004 roku nie zadebiutuje na Zachodzie w wyznaczonym wcześniej terminie. Produkcja na PlayStation 4, Xbox One i PC trafi dopiero w środku przyszłego roku. Powody podjęcia takiej decyzji nie zostały podane.

Pod względem usprawnień w nowej wersji gry możemy liczyć na wsparcie rozdzielczości 4K, poprawione efekty cząsteczkowe, zmodyfikowany gameplay oraz nowy system zapisu. Akcja Metal Wolf Chaos rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych i przedstawia walkę 47 prezydenta posiadającego mecha pancerz, z wiceprezydentem wszczynającym rebelię, także posiadającym jeden z nich. Ogólne szaleństwo, które może okazać się naprawdę świetnie. Pierwszy zwiastun zobaczycie poniżej.

Metal Wolf Chaos XD – Zwiastun:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/metal-wolf-chaos-xd-delayed-to-mid-2019

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów