Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w czerwcowej ofercie PlayStation Plus w Japonii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Japończycy poznali już jeden tytuł z najnowszej rozpiski gier dostępnych dla subskrybentów usługi PlayStation Plus. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, to świetny tytuł i z pewnością nie pogardzono by nim również w innych regionach świata. Oczywiście może się zdarzyć, że akacja promocyjna mająca zachęcić do zakupu w przyszłości najnowszej odsłony Metal Gear Solid również nawiedzi Europę. 

Tak czy owak, oczekiwania wobec czerwcowego pakietu gier są wielkie. Wiele się mówi, że będzie to miesiąc przełomowy jeśli chodzi o ofertę tytułów dostępnych na konsolę PlayStation 4, gdyż od przyszłego tygodnia zacznie się regularne wręczanie graczom tytułów AAA. Wśród kandydatów do najbliżej oferty padają takie tytuły jak Alien: Isolation, Assassin’s Creed 4: Black Flag, czy będący już w japońskiej ofercie Killzone: Shadow Fall.

Pełną czerwcową ofertę gier dostępnych w usłudze PlayStation Plus powinniśmy poznać jeszcze dzisiaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów