Mercenaries Wings: The False Phoenix w przyszłym miesiącu zadebiutuje na Zachodzie

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Mercenaries Wings: The False Phoenix, które w Japonii zadebiutowało pod koniec zeszłego miesiąca, otrzymało dzisiaj przybliżoną datę premiery na Zachodzie. Wydawca Circle Entertainment poinformował, że najnowszy tytuł studia Rideon na Zachodzie zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Na ten moment potwierdzona została tylko wersja na konsolę Nintendo Switch, jednak istnieje możliwość, że tak, jak w Japonii, wersja na PlayStation 4 pojawi się w późniejszym terminie.

W Mercenaries Wings: The False Phoenix znajomość poprzednich odsłon nie będzie wymagana, a pod względem samej rozgrywki wciąż będziemy mieli do czynienia z turowym SRPG-iem. Jeśli jesteście fanami gatunku, warto jeszcze przypomnieć, że w eShopie od kilku miesięcy jest dostępne Mercenaries Saga: Chronicles, zawierające trzy odsłony serii.

Mercenaries Wings: The False Phoenix – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://nintendoeverything.com/mercenaries-wings-the-false-phoenix-hitting-switch-next-month-in-the-west/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch