Mercenaries Wings: The False Phoenix w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Rideon udostępniło nowy zwiastun swojej najnowszej produkcji, Mercenaries Wings: The False Pheonix zmierzającej w Japonii na konsolę PlayStation 4 i Nintendo Switch. Materiał skupia się na ogólnym przedstawieniu produkcji, dzięki czemu możemy spojrzeć zarówno na główne postaci, jak i klasyczną, SRPG-ową mechanikę rozgrywki.

Japończycy w najnowszy tytuł należący do turowej serii Mercenaries na Nintendo Switch zagrają jeszcze w tym miesiącu, 27 września. W produkcji znajduje się również wersja na konsolę PlayStation 4, jednak ma ona zadebiutować dopiero jesienią tego roku.

W Mercenaries Wings: The False Phoenix znajomość poprzednich odsłon nie będzie wymagana, a pod względem samej rozgrywki wciąż będziemy mieli do czynienia z turowym SRPG-iem. Jeśli jesteście fanami gatunku, warto jeszcze przypomnieć, że w eShopie od kilku miesięcy jest dostępne Mercenaries Saga: Chronicles, zawierające trzy odsłony serii.

Wydawca Circle Entertainment na ten moment potwierdził wydanie na Zachodzie wyłącznie wersji na konsolę Nintendo Switch. Więcej szczegółów nie zostało ujawnionych.

Mercenaries Wings: The False Phoenix – Zwiastun produkcji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów