MediEvil – zwiastun remake’u pojawi się w Halloween!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W ostatnim PlayStation Blogcast poznaliśmy kilka ciekawych informacji o remake’u MediEvil na konsolę PlayStation 4. Shawn Layden, człowiek który pracował nad oryginalnym MediEvil, podczas blogcastu zdradził wiele interesujących rzeczy.

Niektóre słowa mogą brzmieć podobnie, ale oznaczają różne rzeczy – jak remake i remaster. To jest remake. Wzięliśmy oryginalny projekt gry i uwzględniliśmy wiele kluczowych elementów oraz niektóre z innych atrybutów designu gry. Pracujemy ze studiem o nazwie Other Ocean Interactive. To właśnie oni odpowiedzialni są za remake MediEvil. Ten oryginalny – ten, nad którym pracowałem. (Czyli jest to oparte na wersji gry z konsoli PlayStation 1?) Dokładnie.

Następnie Layden zdradził, że zwiastun remake’u pojawi się już 31 października, czyli w Halloween. Idealny dzień na ukazanie trailera tej produkcji, nieprawdaż?

Wspomniany PlayStation Blogcast możecie posłuchać klikając w ten link.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów