Materiał z rozgrywki Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Porównujemy go z klasyczną wersją.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli zagrywaliście się w przygody jarmara pasiastego na PlayStation i nie możecie się doczekać premiery odświeżonej serii Crash Bandicoot, mamy coś dla was. W sieci pojawił się gameplay, na którym zaprezentowano jeden z poziomów Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Porównując go z klasyczną wersją widać jaki kawał dobrej roboty odwaliło studio Vicarious Visions. Twórcy pragną dostarczyć graczom świetnie wyglądającą produkcję, która nie straciła swojego charakteru sprzed lat.

Remaster Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot: Warped został zapowiedziany podczas zeszłorocznych targów E3, a pierwsze materiały zaprezentowano na PlayStation Experience 2016. Odświeżona edycja trzech części platformówki zadebiutuje pod nazwą Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wyłącznie na PlayStation 4 już 30 czerwca bieżącego roku.

Gameplay Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów