Marvel’s Spider-Man bije kolejne rekordy sprzedaży. Ponad trzy miliony kopii w trzy dni!

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man The City That Never Sleeps
Spider Man The City That Never Sleeps

Ekskluzywna gra Marvel’s Spider-Man, która dwa tygodnie temu zadebiutowała wyłącznie na konsoli PlayStation 4, zalicza kolejne rekordy sprzedaży. Produkcja Insomniac Games rozeszła się w ciągu pierwszych trzech dni na rynku (od 7 do 9 września) w licznie 3.3 miliona egzemplarzy. Oznacza to, że przygody bohaterskiego Człowieka Pająka przebiły wynik God of War, które potrzebowało tydzień na osiągnięcie wyniku trzech milionów sprzedanych kopii. Spider-Man, stał się tym samym najszybciej sprzedającym się tytułem ekskluzywnym na konsolę PlayStation 4.

Liczba 3,3 miliona egzemplarzy, nie uwzględnia sprzedaży limitowanej edycji konsoli PlayStation 4 Pro „Amazing Red” wraz z kontrolerem DualShock 4 i kopią gry.

Warto podkreślić, że na nowe przygody Spider-Mana złożonych zostało ponad milion zamówień przedpremierowych, co również jest najlepszym wynikiem w historii Sony.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów