Marvel’s Spider-Man 2 szybciej niż się spodziewamy?

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Po ogromnym sukcesie osiągniętym przez Marvel’s Spider-Man pojawienie się kolejnej części jest wyłącznie kwestią czasu. Według pewnych doniesień sequel gry może ukazać się wcześniej niż wszyscy przypuszczają. Informacja ta pochodzi z kanału  Kinda Funny Games, a o  Marvel’s Spider-Man 2 wypowiadał się tam  Imran Khan, były pracownik Game Informer, który o branży wie naprawdę dużo. Można traktować go więc jako wiarygodne źródło informacji.

Podczas rozmowy stwierdził:

I know too much about [Marvel’s Spider-Man 2], so I can’t speculate too much. I think a Spider-Man 2 will come sooner than we think.

W dalszej części rozmowy Imran twierdzi, że możliwą datą premiery Marvel’s Spider-Man 2 będzie grudzień 2021. Wydaje się to dość wiarygodną informacją. Trzy lata to wystarczająco dużo czasu na przygotowanie kolejnej części. Przypomnijmy, że za produkcję odpowiedzialne jest studio Insomniac, które niedawno zostało kupione przez Sony.

Z naszą recenzją Marvel’s Spider-Man możecie zapoznać się tutaj.

Źródło: https://wccftech.com/spider-man-2-coming-sooner-than-you-think/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów