Mapa Nuk3town powraca do Call of Duty: Black Ops 3

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Nuk3town to osadzona w 2065 roku mapa, doskonale już znana wszystkim miłośnikom serii Black Ops. Studio Treyarch postanowił ją przebudować i odświeżyć, aby w pełni sprostała wymaganiom nowej odsłony. Mapa sprzyja bardzo szybkiej rozgrywce i walce na niewielkich przestrzeniach. To doskonała zabawa dla graczy lubiących się wykazywać swoim refleksem oraz nieprzeciętną celnością.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun mapy Nuk3town  dla Call of Duty: Black Ops 3. Gra pojawi się na półkach sklepowych 6 listopada w edycji na PS4, Xbox One i PC oraz w okrojonej wersji na PS3 i Xbox 360.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
2 Comment authors
ZenekzKrainyKredekbalak Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
balak
Gość
balak

jak się w preorderze zamówi, to mapę dostaje. W media expert widziałem takie promo, ale moze jest też w innych sklepach.

ZenekzKrainyKredek
Gość
ZenekzKrainyKredek

Jak dla mnie nie ma powodu kupować preordera dla jednej dodatkowej mapy i tak ją dadzą wszystkim za 2-3 miesiące po premierze.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów