Manual Samuel zmierza na Nintendo Switch, premiera w tym miesiącu

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Manual Samuel
Manual Samuel

Manuel Samuel jest grą przygodową, w której gracz kieruje poczynaniami tytułowego Sama. Nasz bohater ginie w tragicznych okolicznościach, a następnie zawiera w piekle pakt ze śmiercią. Jego dusza nie będzie skazana na wieczny ogień, ale musi przetrwać na ziemi przez 24 godziny robiąc wszystko manualnie. Manuel Samuel charakteryzuje się oryginalną mechaniką, gdyż gracz odpowiedzialny jest za każdą aktywność bohatera, nawet oddychanie i mruganie powiekami. Tytuł na Nintendo Switch ukaże się 16 sierpnia, będzie kosztować 10 euro. Dotychczas, Manuel Samuel miał premierę na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wersję na tę platformę ostatnią ogrywaliśmy 2 lata temu i w tym miejscu przeczytacie jej recenzję.

Manual Samuel zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch