Manual Samuel zmierza na Nintendo Switch, premiera w tym miesiącu

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Manual Samuel
Manual Samuel

Manuel Samuel jest grą przygodową, w której gracz kieruje poczynaniami tytułowego Sama. Nasz bohater ginie w tragicznych okolicznościach, a następnie zawiera w piekle pakt ze śmiercią. Jego dusza nie będzie skazana na wieczny ogień, ale musi przetrwać na ziemi przez 24 godziny robiąc wszystko manualnie. Manuel Samuel charakteryzuje się oryginalną mechaniką, gdyż gracz odpowiedzialny jest za każdą aktywność bohatera, nawet oddychanie i mruganie powiekami. Tytuł na Nintendo Switch ukaże się 16 sierpnia, będzie kosztować 10 euro. Dotychczas, Manuel Samuel miał premierę na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wersję na tę platformę ostatnią ogrywaliśmy 2 lata temu i w tym miejscu przeczytacie jej recenzję.

Manual Samuel zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

The Walking Dead: The Final Season - znamy daty premiery wszystkich epizodów - https://t.co/sN6nseMps6 https://t.co/9MnPXEpm73
Battlefield V - jutro zobaczymy oficjalny zwiastun z Gamescom - https://t.co/EbRaskJn0F https://t.co/gL5UR4Q1T0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch