Manual Samuel – doczeka się wersji na Nintendo Switch

Zapoznajcie się z naszą recenzją

| | Przeczytasz w 1 minutę
Manual Samuel
Manual Samuel

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że wydawca, firma Curve Digital zajmie się przeniesieniem na Nintendo Switch gry Velocity 2X. Dzisiaj już wiemy, że nie jest to ich jedyny plan, gdyż drugim tytułem, który doczeka się switchowej premiery będzie Manual Samuel. Z naszą recenzją wersji z PlayStation 4 możecie zapoznać się tutaj. Kamil dał się pozytywnie zaskoczyć absurdalnemu gameplayowi,  pełnemu czarnego humoru oraz niebanalnej oprawie graficznej.

Manual Samuel 20161018232059

Manual Samuel to gra przygodowa, w której gracz kieruje poczynaniami tytułowego Sama. Bohater ginie w tragicznych okolicznościach, a następnie zawiera w piekle pakt ze Śmiercią. By jego dusza nie była skazana na wieczny ogień, musi przetrwać na ziemi przez 24 godziny robiąc wszystko manualnie. Gra charakteryzuje się oryginalną mechaniką, gdyż gracz odpowiedzialny jest za każdą aktywność bohatera, nawet oddychanie i mruganie powiekami.

Manual Samuel – trailer

 

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów