Mafia 3 po aktualizacji 1.01 i zniesieniu limitu klatek, wciąż nie zachwyca na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W weekend posiadacze gry Mafia 34 otrzymali patch 1.01, który miał znieś limit klatek na sekundę. Teraz w menu gracze mają do wyboru opcję 60 klatek na sekundę oraz brak limitu. Pomimo wprowadzonych zmian gracze wciąż nie są zadowoleni z jakości gry studia Hangar 13. Na platformie Steam niemal połowa z przeszło 9 tys. opinii, jest krytyczna.

Gracze wciąż narzekają na brak stabilności, ale obecnie nie to jest ich największym utrapieniem. Gra posiada wiele błędów i bugów, jak chociażby problemy z oświetleniem, czy brak odbicia w lustrze.

Wielu czepia się także oprawy graficznej, która nie odpowiada standardom ósmej generacji i w wielu aspektach prezentuje się gorzej niż w Mafia 2 z 2010 roku. Po obejrzeniu materiałów z rozgrywki można przyznać, że takie zarzuty nie są przesadzone.

Mafia 3 jest więc produkcją, która wymaga znacznie więcej poprawek niż zwiększenie wydajności. Producenci z pewnością będą mieli w najbliższych tygodniach ręce pełne roboty.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów