Bezpłatne demo Mafia 3 jest od dzisiaj dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC

Pojawił się także pierwszy fabularny dodatek Gaz do dechy!

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj debiutuje pierwsze fabularne rozszerzenie do gry Mafia 3 zatytułowane Gaz do dechy! Fabuła przedstawi nam postać skorumpowanego szeryfa, terroryzującego aktywistów zaangażowanych w ruch obywatelski. DLC to nie tylko nowa historia, twórcy wprowadzili także kilka nowości do rozgrywki, jak chociażby możliwość spowolnienia czasu podczas jazdy autem.

Jak pewnie wszyscy pamiętacie, Mafia 3 nie miała łatwego startu. Tytuł krytykowany był za bugi, wtórność i słabą grafikę. Jak to jednak w przypadku dużych tytułów bywa im większy hype tym większy hejt. Tytuł jest całkiem niezłą produkcją akcji, którą można już wyrwać w całkiem niezłej cenie (na Xbox One dostępna za 50% w ofercie Deals with Gold). Twórcy chcąc zachęcić graczy do zakupu gry i oczywiście najnowszego dodatku, udostępnili dzisiaj darmowe demo, które jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wersja demonstracyjna pozwala na przejście jednego rozdziału. By je pobrać należy w przypadku PS4, przygotować na dysku twardym 26.3 GB wolnego miejsca.

Zwiastun demo Mafia 3

Zwiastun dodatku Gaz do dechy! do Mafia 3

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów