Mafia 3 to najlepiej sprzedająca się gra w historii 2K Games

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Take-Two Interactive, właściciel takich gigantów jak Rockstar Games i 2K Games, ogłosił wyniki finansowe za drugi kwartał roku obrotowego 2017. W raporcie zawartych jest wiele ciekawych, a niekiedy zaskakujących informacji.  Martwiliście się o wyniki sprzedaży gry Mafia 3? Niepotrzebnie, gdyż pomimo słabych recenzji i niezadowolenia graczy, produkcja ta jest najlepiej sprzedającym się tytułem w w premierowym tygodniu w historii 2K Games. A jak wiemy Amerykanie mają na swoim koncie wiele hitów.

Mafia 3, opracowana przez studio Hangar 13, sprzedała się w pierwszym tygodniu w liczbie 4.5 mln egzemplarzy. W liczbę tę są wliczone jednak egzemplarze sprzedane do sklepów oraz kopie, które rozeszły się w wersji cyfrowej. To chyba i tak znacznie więcej niż ktokolwiek po premierze gry mógł przypuszczać. W tym momencie nie wiem czy gratulować twórcom sukcesu, czy graczom głupoty.

Mafia 3 zadebiutowała 7 października w edycji na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów