Limit klatek na sekundę w Mafia 3 ma zastać zniesiony jeszcze w ten weekend

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Premiera Mafia 3, to kolejny dowód na to, że właściciele PC są postrzegani przez producentów jako gracze drugiego sortu. Już wczoraj, czyli dzień przed oficjalną premierą gry, na platformie Steam pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Wszystko za sprawą ograniczenia płynności animacji do 30 klatek na sekundę, co dla posiadaczy skrzynek za kilka tysięcy złotych, to kopniak między nogi z mosiężnego buta.

Hangar 13 zależało, by gra w dniu premiery wyglądała i działała jednakowo dobrze na wszystkich platformach. Taka uniformizacja to jednak kiepski pomysł. Gracze komputerowi oczekują większych liczb w dniu premiery, te jednak otrzymają odrobinę później. Twórcy apelują więc o odrobinę cierpliwości.

Mamy już patch który wprowadzi w menu możliwość wyboru ilości klatek- 30, 60 i nieograniczona liczba klatek na sekundę. Jesteśmy w trakcie jego testowania i wprowadzania poprawek, musimy mieć pewność, że wszystko zadziała zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, spodziewamy się, że zmiany zostaną wprowadzone w ten weekend.

Mafia 3 to tytuł na który czekają gracze na całym świecie. Już przed premierą padały podejrzenia, że może się on okazać bublem. Wynikały one z faktu, że wydawca nie zdecydował się na udostępnienie mediom kopii recenzenckich, przed premierą.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. lapa442 pisze:

    ja sie pytam gdzie ten patch mozna pobrac

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów