Liar Princess and the Blind Prince z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Nippon Ichi Software udostępniło dzisiaj kolejny zwiastun Liar Princess and the Blind Prince zmierzającego na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PS Vitę przedstawiający zarys fabularny produkcji, oraz sporo fragmentów z rozgrywki. Tytuł będzie platformówką 2D z ręcznie rysowanymi tłami, opowiadającą wyjątkową historię wilczej zjawy, o pięknym głosie oraz młodego księcia, który zostanie przez nią pozbawiony wzroku, gdy ten przyjdzie pewnego dnia wsłuchać się w jej pieśń.

Widmo pogrążone w rozpaczy postanowi oddać swój głos tajemniczej wiedźmie, która umożliwi mu przyjmowanie ludzkiej postaci. I tak przejdziemy do tytułowej ‘kłamliwej księżniczki’, ponieważ duch przedstawi się księciu jako księżniczka z sąsiedniego królestwa. W trakcie rozgrywki poza wieloma zagadkami i starciami z przeciwnikami w postaci zjawy pojawi się również mechanika w stylu Ico. Po rozwiązaniu zagadki lub pokonaniu napotkanych przeciwników będziemy musieli zaprowadzić drugą postać do kolejnego miejsca, trzymając ją za rękę.

Liar Princess and the Blind Prince w Japonii zadebiutuje 31 maja.

Liar Princess and the Blind Prince – nowy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/liar-princess-blind-prince-full-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów